Kabis – onlineislemler.egm.gov.tr

Nihan
Nihan - Uniforumtz
Kabis - onlineislemler.egm.gov.tr
- Advertisement -

Kabis – onlineislemler.egm.gov.tr. emniyet genel müdürlüğünce geliştirilen  kiralık araç bildirim sistemi–Kabis 03.10.2015 tarihi itibariyle hizmet vermeye başlamıştır. Kabis ile sistemin kullanıcısı olan araç kiralama şirketlerinin sorumlu işleticileri ve yöneticileri, kiralanan araç bilgileri ile aracı kiralayanların kimlik bilgilerini emniyet genel müdürlüğüne elektronik ortamda anlık bildirebileceklerdir.kiralama şirketi yetkili kullanıcısı emniyet genel müdürlüğü kurumsal web sayfası www.egm.gov.tr​adresinde yer alan kiralık araç bildirim linkini tıklayarak ya da doğrudan arackiralama.egm.gov.tr​ adresi üzerinden bildiriml

​kiralık araç bildirim sistemi- Kabis emniyet genel müdürlüğünce geliştirilen kiralık araç bildirim sistemi–Kabis03.10.2015 tarihi itibariyle hizmet vermeye başlamıştır. Kabis ile sistemin kullanıcısı olan araç kiralama şirketlerinin sorumlu işleticileri ve yöneticileri, kiralanan araç bilgileri ile aracı kiralayanların kimlik bilgilerini emniyet genel müdürlüğüne elektronik ortamda anlık bildirebileceklerdir. kiralama şirketiyetkili kullanıcısıemniyet genel müdürlüğü kurumsal.

Kabis – onlineislemler.egm.gov.tr

Kabis - onlineislemler.egm.gov.tr

- Advertisement -

Lütfen yandaki linke tıklayarak mail atınız: 880824234065520456

880824234065520456 İsteğiniz bloklanmıştır. Lütfen üstteki linke tıklayarak sistem yöneticiniz ile iletişime geçiniz.
UYARI: Bu bir ihbar eposta adresi değildir. Lütfen ihbarlarınızı onlineislemler.egm.gov.tr adresinde bulunan onlineihbar modülü üzerinden gerçekleştiriniz.

Share This Article
Avatar of Nihan
By Nihan Uniforumtz
Follow:
Iam author of this website for opportunities, Articles, Student portals, Universities updates and Other more information around the world. You can join us in our social media below.